NIEUWS

Opheffing van de 3e Dinsdag-werkgroep

Opheffing van de 3e Dinsdag-werkgroep

Opheffing van de 3e Dinsdag-werkgroep.

De 3e Dinsdag-werkgroep heeft enige tijd elke maand een lezing georganiseerd: eerst in Fabrezan, daarna in Atelier Planquefer in Escales en sinds deze zomer in Bram.
Het werd echter steeds lastiger om elke maand iets te organiseren, zeker omdat de belangstelling wat tegenviel. Daarom heeft de werkgroep besloten om per december 2025 te stoppen.

Maar dat betekent niet dat er geen lezingen meer zullen zijn binnen de vereniging! We nodigen alle leden van harte uit om zelf eens iets te komen vertellen, over een hobby, een interesse, je werkervaring of een ander onderwerp. Alles wat ook maar een beetje te maken heeft met onze regio of met Frankrijk is welkom.

Adrien Vos is het aanspreekpunt voor het regelen van een plek, audiovisuele middelen en andere ondersteuning.

Rose-Line Lentjes, namens de 3eD-werkgroep

 

Onze sponsoren